Läsa kurslitteratur på förmiddagen och se på föreläsning på eftermiddagen. Jag har också fikat digitalt med Anna och trotsat vädret med en kort promenad.
Kurslitteratur på förmiddagen och föreläsning på eftermiddagen. Innan kvällen ska jag handla också.
Studietid för projektarbete.
Studietid för projektarbete. På eftermiddagen har jag telefontid med min psykolog och på morgonen har jag en tid hos Habiliteringen. På eftermiddagen ska jag plogga med God Jord vilket ska bli så kul. Förhoppningsvis hinner jag med några avsnitt av Downton Abbey som några här på Ansgars tittar på varje torsdagskväll.
Seminarium med redovisning på förmiddagen. Hur det ska gå till återstår att se men det ska ske digitalt. Frågan är bara hur.
Lördag förmiddag ska jag tvätta annars har jag inget mer planerat. Kanske blir det Mariospelande med Leander, kanske någon långpromenad eller så lämnar jag inte sängen på hela helgen bara för att jag kan.
Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.
Lämna ett svar